Spojte se s námi

PRACUJEME PRO STABILNÍ LOKÁLNÍ FIRMY I MENŠÍ ŽIVNOSTNÍKY

Potřebujete poradit s nastavením kampaně nebo hledáte dlouhodobého marketingového partnera? Klientům nabízíme kompletní marketingové služby napříč všemi médii. V oblasti marketingu se pohybujeme téměř 20 let a díky tomu víme, jak kombinovat jednotlivé marketingové kanály a kdy je vhodné použít konkrétní médium. Abychom vám mohli navrhnout koncepční řešení, musíme vás poznat a znát vaše záměry a cíle. Následně vám doporučíme vhodnou marketingovou strategii a zvolíme správnou formu komunikace s vašimi zákazníky, která bude dávat smysl.

kdo_jsme

Reference klientů

Svoji práci zakládáme na spokojenosti klientů, kterým pomáháme naplňovat jejich cíle. Poskytujeme jim dlouhodobý marketingový servis i jednorázové služby v oblasti marketingu.

Co umíme

Potřebujete, aby se o vašich produktech, službách nebo poptávce dozvěděla ta správná cílová skupina? Chcete se odlišit od konkurence nebo upevnit svoji pozici na trhu? Máme řešení!

Něco o nás

Jsme sehraný tým marketérů a pomůžeme vám s tvorbou obsahu, grafiky i cílením reklamních kampaní. Orientujeme se ve všech marketingových nástrojích a dokážeme je efektivně využívat.

Kontaktujte nás

Otevírací doba

24 hodin/7 dní

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů