V mediích a marketingu pracujeme 20 let

POSTARÁME SE O ÚSPĚŠNOU REALIZACI VAŠICH MARKETINGOVÝCH PLÁNŮ

Jsme sehraný tým marketérů, grafiků a on-line specialistů s letitou praxí ve svém oboru. Jsme také vydavatelé tištěného inzertního periodika REALITNÍ MÉDIA s vlastní distribuční sítí pro odběr časopisových titulů zdarma a konceptem cílené adresné zásilky na jižní Moravě.

Strategie, grafika, psaní textů/tvorba obsahu, správa sociálních sítí a cílení reklam jsou pro nás každodenní prací. Dlouhodobě se vzděláváme a sledujeme marketingové trendy, nástroje i chování uživatelů. Léta zkušeností v obchodě a marketingu nás naučila naslouchat a pochopit reálné potřeby firem i jejich zákazníků. A také dobře víme, jak je v dnešní době těžké najít spolehlivého marketingového specialistu, který umí přemýšlet strategicky, orientuje se ve všech marketingových nástrojích, dokáže je efektivně používat, a navíc ve vzájemné synergii. A o to se zodpovědně staráme za naše klienty my – CHYTRÁ MÉDIA.

Naši práci stavíme na dlouhodobém partnerství a spolehlivosti. Prioritou jsou pro nás profesionalita, invence, osobní kontakt, pravidelné zpětné vazby a důvěra. Pracujeme pro stabilní lokální firmy i menší živnostníky– podívejte se na naše reference.

20

let praxe v médiích

869

PR textů na míru

750

vydání časopisu

Poznejte nás

Naši práci stavíme na dlouhodobém partnerství

Michaela Šebková

tel.: +420 770 135 640

e-mail: michaela@realitnimedia.cz

Jednatelka společnosti Realitní media s.r.o.

media a marketing

konzultace, obchod

Jiří Šebek

tel.: +420 602 555 967

e-mail: jiri.sebek@realitnimedia.cz

Jednatel společnosti Realitní media s.r.o.

tištěná a realitní media

distribuce, obchod

Hana Patočková

tel.: +420 775 935 329

e-mail: distribuce@realitnimedia.cz

Distribuce

správce distribuční sítě

distribuce tištěných médií

Petra Matoušková

tel.: +420 725 551 045

e-mail: produkce@realitnimedia.cz

Produkce

grafické podklady a korektury

fakturace, komunikace s klienty

Reference klientů

Svoji práci zakládáme na spokojenosti klientů, kterým pomáháme naplňovat jejich cíle. Poskytujeme jim dlouhodobý marketingový servis i jednorázové služby v oblasti marketingu.

Co umíme

Potřebujete, aby se o vašich produktech, službách nebo poptávce dozvěděla ta správná cílová skupina? Chcete se odlišit od konkurence nebo upevnit svoji pozici na trhu? Máme řešení!

Kontaktujte nás

Doporučíme vám vhodnou marketingovou strategii a správnou formu komunikace se zákazníky. Poskytneme vám dlouhodobý marketingový servis i jednorázové služby v oblasti marketingu.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů