Jsme marketingové specialistky

POSTARÁME SE O ÚSPĚŠNOU REALIZACI VAŠICH MARKETINGOVÝCH PLÁNŮ

Strategie, grafika, psaní textů/tvorba obsahu, správa sociálních sítí a cílení reklam jsou pro nás každodenní prací. Dlouhodobě se vzděláváme a sledujeme marketingové trendy, nástroje i chování uživatelů. Léta zkušeností v obchodě a marketingu nás naučila naslouchat a pochopit reálné potřeby firem i jejich zákazníků. A také dobře víme, jak je v dnešní době těžké najít spolehlivého "marketingového specialistu", který umí přemýšlet strategicky, orientuje ve všech marketingových nástrojích, dokáže je efektivně používat, a navíc ve vzájemné synergii. A o to se zodpovědně staráme za naše klienty my – CHYTRÁ MÉDIA. Naši práci stavíme na dlouhodobém partnerství a spolehlivosti. Prioritou jsou pro nás profesionalita, invence, osobní kontakt, pravidelné zpětné vazby a důvěra. Pracujeme pro stabilní lokální firmy i menší živnostníky– podívejte se na naše reference.

20

let praxe

136

obsloužených klientů

869

PR článků

Něco o nás

Naši práci stavíme na dlouhodobém partnerství

michaela_sebkova

Michaela Šebková

Marketingová strategie

Ráda se s vámi setkám osobně a zkonzultuji s vámi marketingový plán.

Verca_1

Veronika Brázdová

Reklamní kampaně

Nastavím vám kampaně, které budu dávat smysl.

Reference klientů

Svoji práci zakládáme na spokojenosti klientů, kterým pomáháme naplňovat jejich cíle. Poskytujeme jim dlouhodobý marketingový servis i jednorázové služby v oblasti marketingu.

Co umíme

Potřebujete, aby se o vašich produktech, službách nebo poptávce dozvěděla ta správná cílová skupina? Chcete se odlišit od konkurence nebo upevnit svoji pozici na trhu? Máme řešení!

Kontaktujte nás

Doporučíme vám vhodnou marketingovou strategii a správnou formu komunikace se zákazníky. Poskytneme vám dlouhodobý marketingový servis i jednorázové služby v oblasti marketingu.

Napište nám