PR články a komerční sdělení

Kreativní obsah, články a garantované komerční plochy

600x600_pr (1)

Chcete zvýšit atraktivitu a známost vaší značky? Napíšeme zajímavý obsah o vašich produktech, službě nebo celé firmě a dostaneme ho k cílovým čtenářům. Vaše firemní články nebo rozhovory se mohou objevit v nejčtenějších online a tištěných mediích. Profesionálně zpracovaný PR článek poslouží jako efektivní marketingový nástroj pro vaši prezentaci. Zkrátka budete více vidět. Ve světě internetu a SEO je to navíc skvělý způsob, jak budovat prémiové zpětné odkazy, indexovat se pro vyhledávače a přivádět nové návštěvníky na váš web.

Na psaní článků a reklamních sděleních pracujeme s nadšením. Pro tištěná média připravíme text a to včetně vašeho brandu a firemní grafiky. Při tvorbě PR článků do onlinu zase nezapomeneme použít vyhledávaná klíčová slova a odkazy, které povedou na váš web. Texty doplníme o vaše firemní obrázky, fotografie nebo celá videa.

Při realizaci komerčních sdělení vám pomůžeme naplánovat tu správnou dobu s ohledem na trh, sezónnost, čtenost a vaše potřeby. Stejně tak pro vás vyjednáme výhodné ceny a nakoupíme garantované PR plochy ve vybraných tištěných a internetových titulech.

Články na blog

Připravíme vhodná témata i kompletní texty

Garantované PR plochy

Výhodně pro vás nakoupíme mediální prostor

Kreativní obsah

Vytvoříme bannery i celá videa pro zviditelnění vaší značky

Chci vytvořit kvalitní obsah

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů