Outdoor reklama

Billboardy, bigboardy, světelné panely nebo menší reklamní plochy

600x600_outdoor_plochy

Zaujměte své klienty venkovní reklamou. Billboardy, bigboardy a reklama na vozech MDH jsou stále velmi účinným nástrojem, jak být vidět. Spolupracujeme s předními dodavateli venkovních reklamních ploch po celé České republice a dokážeme pro vás vyjednat ty nejvýhodnější podmínky pronájmu a instalace. Doporučíme vám vhodný reklamní formát pro prezentaci vaší služby nebo produktu a to od polepů výlohy přes informační tabule až po velkoformátové reklamní plochy. Zpracujeme pro vás také originální grafiku, která osloví širokou veřejnost na první pohled.

Dalším efektivním způsobem, jak můžete oslovit nové zákazníky je reklama na obrazovkách a LCD panelech. Připravíme pro vás nabídku reklamních obrazovek v nemocničních čekárnách a v nákupních centrech. Chytře připravený obsah zaujme návštěvníky a získá si jejich maximální pozornost.

Neméně důležitá je i prezentace vaší společnosti na konferencích, veletrzích a vybraných prostorech. Pro tyto účely vám dodáme moderní reklamní stojany roll up, které jednoduše složíte a umístíte tam, kam právě potřebujete. Jsme připraveni zajistit i reklamní postery pro umístění do firemních prostor a závěsné reklamní systémy pro prezentaci služeb a produktů ve výlohách.

Velkoplošná média

Billboardy, bigboardy, reklama na fasádě, citylight

Veřejná doprava

Polep exteriérů i interiérů MHD a krajských autobusů

Obrazovky a LCD obrazovky

Oslovte nové zákazníky na cílených místech

Chci reklamní plochu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů